Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
Synology D4EC-2666-16G yra aukštos kokybės 16 GB DDR4 ECC SO-DIMM atminties modulis, skirtas nešiojamiesiems kompiuteriams. Jis veikia 2666 MHz greičiu ir apima vieną 16 GB talpos modulį.
Savybės |
|
|---|---|
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Komponentas skirtas | Nešiojamam kompiuteriui |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Atminties formos faktorius | 260-pin SO-DIMM |
| ECC | Taip |
| Atminties dažnis | 2666 MHz |
| Buferizuota atminties rūšis | Neregistruota (nebuferizuota) |
|
|
|