Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kitų pardavėjų pasiūlymai nuo 908. 99 € (1)
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
64 GB DDR5 atmintis užtikrina aukštą 5600 MT/s našumą. Elegantiškas juodas dizainas puikiai tinka įvairiems kompiuterių statiniams.
Ypatybės |
|
|---|---|
| JEDEC standartas | Taip |
| On-Die ECC | Taip |
| Row cycle time | 48 ns |
| Atminties dažnis | 2800 MHz |
| Programavimo įtampa (VPP) | 1.8 V |
| Kontaktų padengimas | Auksas |
| Atminties įtampa | 1.25 V |
| Row active time | 32 ns |
| ECC | Ne |
| Buferizuota atminties rūšis | Neregistruota (unbuffered) |
| Modulio konfigūracija | 4096M x 64 |
| CAS vėlavimas | 40 |
| Atnaujinimo eilutės ciklo laikas | 295 ns |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 85 °C |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -55 - 100 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 34.8 mm |
| Svoris | 77.1 g |
| Plotis | 6.6 mm |
| Gylis | 133.4 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 95.3 mm |
| Pakuotės svoris | 101.7 g |
| Pakuotės gylis | 14 mm |
| Pakuotės aukštis | 171.5 mm |