Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
64 GB talpa su dviem 32 GB moduliais, veikiantys 5600 MHz greičiu, naudojant DDR5 technologiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2 x 32 GB |
| Komponentas skirtas | PC |
| ECC | Ne |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Taip |
| SPD profilis | Taip |
| Buferizuota atminties tipas | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Vidinė atmintis | 64 GB |
| Aukštis | 33 mm |