Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Savybės | |
| Ups topologija | Dviguba konversija (prisijungus) |
| Išvesties galia (va) | 6000 va |
| Išvesties galia | 6000 w |
| Signalų forma | Sinusas |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (min.) | 220 v |
| Įvesties eksploatacinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Įėjimo dažnis | 40/70 hz |
| Išvesties darbinė įtampa (min.) | 220 v |
| Išvesties darbinė įtampa (maks.) | 240 v |
| Išvesties dažnis | 50/60 hz |
| Viršįtampio energijos įvertinimas | 600 j |
| Amplitudės koeficientas | 3:1 |
| Ekologinis (eco) režimas | Taip |
| Garsiniai perspėjimo signalai | Taip |
| Garsinio pavojaus signalo režimai | Signalas veikiant su akumuliatoriumi, senkančio akumuliatoriaus signalas |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb 2.0 portų kiekis | 1 |
| „smartslot“ | Taip |
| Konstrukcija | |
| Forma | Stelažas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Led indikatoriai | Taip |
| Ekranas | Lcd |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Sertifikavimas | Reach |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 40 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 0 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3000 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 14763,6 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 438 mm |
| Ilgis | 710 mm |
| Aukštis | 173 mm |
| Svoris | 61 kg |
| Pakuotės duomenys | |
| Stovo montavimo rinkinys | Taip |
| Instrukcija | Taip |
| Kitos savybės | |
| Įėjimo jungties tipas | Hardwire 3-wire |
| Nominalioji išėjimo įtampa | 230 v |
| Nominali įėjimo įtampa | 230 v |
| Modelio pavadinimas | SRV6KRIRK |
Kam Jums reikia nepertraukiamo maitinimo šaltinio? Universalus arba nepertraukiamas maitinimo šaltinis apsaugo jūsų įrangą nuo šių, tarpusavyje susijusių nutrūkusio maitinimo problemų:
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …