UPS Vertiv GXE3 (GXE3-6000IRT4UXL)
  • Varlė kodas 33132728
  • Liko tik: 1 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 33132728
  • Liko tik: 1 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 2876.75
UPS Vertiv GXE3 (GXE3-6000IRT4UXL) kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 2876.75
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 29 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-01
Pliusai: Didelis galingumas Lengvas montavimas Ilgaamžiškumas
Minusai: Užima nemažai vietos
Specifikacija
  • Gamintojas Vertiv
  • Modelis
    360004
  • Paskirtis CE+WEEE
  • Važiuoklės tipas Stalinis kompiuteris, stovas
  • Svoris 70
  • Spalva Juoda
  • Baterijų skaičius 1
  • Įtampa 230
  • Įkrovimo laikas 3
  • Fazių skaičiaus įvestis 1 (230 V)
  • Matmenys 430 x 750 x 173 mm
  • Aktyvioji galia 6000
  • Matoma galia 6 kVA
  • Išvesties maitinimo prievadai Išvesties gnybtai
  • Įvesties maitinimo prievadai Įvesties terminalas
  • Filtrai / apsauga Ne
  • Ups architektūra dvigubas konvertavimas internetu
  • Atsarginis laikas (100% apkrova) 5
  • Išėjimo įtampos forma Pilna sinusinė banga
  • Aukštis 67.00
  • Plotis 87.00
  • Dydžio_klasė gab_0001
  • Įvesties/išvesties jungtys 1 x RS-232 (COM), 1 x USB (B tipo), 1 x RJ-45 LAN
  • Modelio pavadinimas
    GXE3-6000IRT4UXL
Atsiliepimų politika
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 04:40:22
Patarimai
UPS
– Maitinimo tiekimo šuoliai – tai laikini įtampos padidėjimai;
– Maitinimo tiekimo sumažėjimai – tai laikini įtampos …
Skaityti daugiau
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
APC SRV6KRIRK nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) Dviguba konversija (prisijungus) 6000 VA 6000 W kaina
UPS APC Easy UPS 6000VA (SRV6KIL)
  • GamintojasApc
  • Išvesties galia (VA)
  • Galingumas (W)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
UPS APC Easy UPS 6000VA (SRV6KIL) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Efb Elektronik EFB EFB Electronics K5545GN.3 U / FTP (STP) Žalias 3m Cat6A tinklo kabelis (K5545GN.3) kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
„InLine“ ventiliatoriaus adapterio kabelis, 3 kontaktų į 6 x 3 kontaktus kaina
Aqua Speed Akvašortukai JASON
  • Pristatymas į namus 7 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Aqua Speed Akvašortukai JASON kaina
Bosch Deim.pjov.diskas FPE 115x22.23 mm
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Bosch Deim.pjov.diskas FPE 115x22.23 mm kaina