Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Gyvūnų transportavimo dėžė - Zolux Gulliver 1 yra kompaktiška dėžė, skirta mažiems šunims ir katėms. Ji pagaminta iš tvirto plastiko ir turi nešimo angą patogiam transportavimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto spalva | Pilka |
| Medžiaga | Plastikas |
| Sezoninė pasiūla | Veikla su augintiniu, Vasara su augintiniu, Pavasaris |
| Produkto kategorija | Dėžė |
| Svorio diapazonas | 1 kg - 1.9 kg |
| Kategorija | Šunims, Katėms |
| Veislės dydis | Maža veislė 5 - 10 kg |
| Maksimalus svorio kapas | 6 kg |
| Nešimo anga | Taip |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 2 kg |
| Plotis | 320 mm |
| Aukštis | 310 mm |
| Gylis | 480 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Saugos įspėjimas |
|
| Įspėjimai | Venkite palikti gyvūnus uždaroje dėžėje ar transportavimo priemonėje be priežiūros ilgą laiką., Įsitikinkite, kad dėžė ar transportavimo priemonė tinkamai uždaryta transportavimo metu., Reguliariai tikrinkite durų ir užraktų būklę. |