Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Patvarus, universalus gyvūnų nešiklis, puikiai tinkantis katėms transportuoti.
Savybės |
|
|---|---|
| Gyvūnų tipas | Katė |
| Medžiaga | Metalinis, Plastikinis |
| Lengvai valomas | Taip |
| Produkto tipas | Gyvūnų nešiklis |
| Nešimo rankenos | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Svorio diapazonas | 2 kg - 4.9 kg |
| Sezoninė pasiūla | Aktyvus laikas su augintiniu, Vasarą su augintiniu |
| Kategorija | Šunims, Katėms |
| Produkto kategorija | Krautas |
| Veislės dydis | Mažos veislės 5 - 10 kg |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 380 mm |
| Gylis | 610 mm |
| Aukštis | 400 mm |
Pakavimo duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Įsitikinkite, kad narvas ar nešiklis tinkamai pritvirtintas transportavimo metu. Reguliariai tikrinkite durų ir užraktų būklę. Venkite palikti gyvūnus uždarytus narve ar nešiklyje be priežiūros ilgesnį laiką. |