Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Canis Major konservuotas pašaras šunims, gabaliukai su vištiena padaže, 1,25kg
Ferplast Atlas 5 yra universali gyvūnų transportavimo priemonė, tinkanti mažiems žinduoliams, įskaitant triušius, jūrų kiaulytes ir graužikus. Pagamintas iš patvaraus technopolimero, šis transporteris pasižymi tvirtu dizainu ir lengvu valymu.
Savybės |
|
|---|---|
| Medžiaga | Technopolimeras |
| Produkto spalva | Bežinė |
| Lengva valyti | Taip |
| Kategorija | Graužikams |
| Produkto kategorija | Konteineris |
| Serija | FERPLAST Atlas |
| Produkto tipas | Gyvūnų transporteris |
| Sezoninė pasiūla | Pavasaris, aktyvus laikas su jūsų augintiniu |
| Svorio diapazonas | 500 g - 999 g |
| Gyvūnų tipai | Šinšila, jūrų kiaulytė, žiurkėnas, triušis |
| Rekomenduojama gyvūnų tipui | Triušis, jūrų kiaulytė, šinšila, pelė, žiurkė, žiurkėnas, ežiukas |
Svoris ir išmatavimai |
|
| Svoris | 1 kg |
| Gylis | 280 mm |
| Plotis | 415 mm |
| Aukštis | 245 mm |
TOP susijusios paieškos