Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Lexmark |
| Warranty | 0 mėn. |
| Net weight | 0.991 kg |
| Gross weight | 1.591 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01633275 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Gross depth (mm) | 525 mm |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 183 mm |
| WEEE tax | No |
| Embeeded battery | No |
| Paper/Pasteboard | 516 g |
| PET | 18 g |
| Plastic (No PET) | 66 g |
| Kiekis | 1 |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Tipas | Imaging Kit |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 74C0ZK0 |
| Lapų kiekis | 150.000 puslapiai |
| Suderinami produktai | Lexmark C4150, CS720de, CS720dte, CS725de, CS725dte, CS727de, CS728de, CX725de, CX725dhe, CX725dthe, CX727de, XC4140, XC4150, XC4153 |
| Palette Qty | 53 dalių |
| Producer | Lexmark |
| Savybės | |
| Lapų našumas | 150000 puslapiai |
| Tinka spausdinti spalvas | Juoda |
| Ksetės atmena | Taip |
| Spausdinimo technologija | Lazeris |
| Modelio suderinamumas | Lexmark |
| Suderinamumas | - cs72x, cx725 |
| Techniniai duomenys | |
| Paketo matmenys (wxdxh) | 528 x 170 x 186 mm |
| Modelio pavadinimas | 74C0ZK0 |