Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
| Gamintojas | Lexmark |
| Gross depth (mm) | 186.00 mm |
| Gross height (mm) | 528.00 mm |
| Gross weight | 2.89 kg |
| Gross width (mm) | 170.00 mm |
| Net weight | 1.36 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 526.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.53 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Warranty | 3 mėn. |
| Lapų kiekis | 150000 puslapiai |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Juostos suderinamumas | Lexmark |
| Suderinami produktai | CX730de, CX735adse, CS730de |
| Kiekis | 1 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 71C0Z10 Imaging Unit |
| Tipas | Imaging Unit |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Producer | Lexmark |