| KAMERA |
| Vaizdo jutiklis | 1/3 colio progresyvaus skenavimo CMOS žvaigždžių šviesos jutiklis |
| Objektyvas | Židinio nuotolis: 4 mm ± 5% Diafragma: F2.0 ± 5% Matymo laukas: 85° (įstrižai), 73,5° (horizontaliai), 41° (vertikaliai) |
| Naktinis matymas | 850 nm IR LED (40 pėdų / 12 m), spalvotas naktinis matymas |
| Dienos / nakties mechanizmas | IR-Cut filtras su automatiniu perjungimu |
| Sąsaja ir mygtukas | 1× ATSTATYMO mygtukas 1 × „microSD“ kortelės lizdas (iki 512 GB) |
| Maksimali raiška | 1920 × 1080 pikselių |
| Vaizdas ir garsas |
| Tiesioginė peržiūra | Taip |
| Kadrų dažnis | 30 kadrų per sekundę |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.264 |
| Garso įvestis ir išvestis | Integruotas mikrofonas ir garsiakalbis |
| Garso ryšys | Dvipusis garsas su triukšmo slopinimu |
| SAUGOJIMAS |
| Vietinė saugykla | „microSD“ kortelės lizdas kameroje (iki 512 GB) |
| Debesų saugykla | „Tapo Care“ debesies saugyklos paslaugos (reikalinga prenumerata) |
| APTIKIMAS IR PRANEŠIMAI |
| DI aptikimas | Judesio aptikimas Asmenų aptikimas Kūdikio verksmo aptikimas Kameros klastojimas |
| Veiklos zonos | Taip *Veikia tik su judesio ir asmens aptikimu. |
| Išvesties pranešimas | Sistemos pranešimas Sistemos pranešimas su momentine nuotrauka („Tapo Care Services“) |
| TINKLAS |
| Tinklo ryšys | Prisijunkite per „Wi-Fi“ |
| Belaidis ryšys | IEEE 802.11b/g/n, 2,4 GHz „Wi-Fi“ |
| Protokolas | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
| RTSP | Taip |
| ONVIF | Taip |
| Perdavimo greitis | 11b: 11 Mbps 11g: 54 Mbps 11n: 72,2 Mbps |
| SAUGUMAS |
| Saugumas | Mašininis mokymasis įrenginyje 128 bitų AES šifravimas su SSL/TLS WPA/WPA2-PSK |
| GALIA |
| Maitinimo šaltinis | 5 V nuolatinės srovės maitinimo adapteris |
| Įėjimo įtampa | 100–240 V, 50/60 Hz |
| Išėjimo įtampa | 5,0 V, 1,0 A (C tipo maitinimas) |
| Nuolatinės srovės maitinimo jungties dydis | Adapteris: USB A Kamera: USB C tipo |
| Maitinimo laido ilgis | 2 m |
| Tipinės energijos sąnaudos | 2,3 W |
| Maksimalus energijos suvartojimas | 5W |
| BENDRA |
| Išmanioji integracija | „Google“ asistentas, „Amazon Alexa“, „Samsung SmartThings“ |
| Atsparumas oro sąlygoms | IP65 |
| Montavimo parinktys | Stalviršis Sieninis Montuojamas prie lubų Montuojamas ant stulpo |
| Darbinė temperatūra | -20 °C ~ 50 °C (-4 °F ~ 122 °F) |
| Laikymo temperatūra | -40 °C ~ 60 °C (-40 °F ~ 140 °F) |
| Darbinis drėgnumas | 10 % ~ 90 % santykinis oro drėgnumas, nesikondensuojantis |
| Laikymo drėgmė | 0–90 % santykinis oro drėgnumas, nesikondensuojantis |
| Matmenys (P x G x A) | 4,15 × 3,06 × 2,75 colio (105,3 × 77,8 × 69,8 mm) |
| Svoris | 7,76 uncijos / 220 g |
| Pakuotės turinys | Tapo C206 kamera × 1 Tvirtinimo laikiklis × 1 Montavimo šablonas × 1 Tvirtinimo inkarai × 4 Tvirtinimo varžtai × 4 Maitinimo adapteris × 1 2 m USB adapterio laidas × 1 Greito paleidimo vadovas |