Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti

| Įrenginio pavadinimas | BCS-P-TIP14FSR5(2) |
| Produktų linija | BCS TAŠKAS |
| NDAA | Nacionalinės gynybos įgaliojimų įstatymas |
| Kameros tipas | Vamzdis |
| Rezoliucija | 4 megapikselių |
| Keitiklis | 1/3 colio CMOS |
| Skenavimo sistema | Progresyvus skenavimas |
| Pikseliai | 2688 (aukštis) × 1520 (vertikalus) |
| Objektyvas | Konstanta |
| Židinio nuotolis | 2,8 mm |
| Diafragma | F1.6 |
| Fokusas | Konstanta |
| Irisas | Konstanta |
| Skaitmeninis priartinimas | 16× |
| Žiūrėjimo kampas | Horizontalus: 97°, vertikalus: 52,2°, gylis: 107,5° |
| DORI | Aptikti 63 m / Stebėti 25 m / Atpažinti 13 m / Identifikuoti 6 m |
| Kameros jautrumas | 0,003 liukso (F1,6, AGC) 0 liuksų (nespalvota, IR) |
| Signalo ir triukšmo santykis | 52 dB |
| Baltos spalvos balansas | (AWB) Automatinis / rankinis |
| WDR | 120 dB |
| Fono kompensacija | BLC / HLC / WDR (120 dB) |
| Momentinė nuotrauka | Automatinis / rankinis 1~1/100000 s |
| Įgykite kontrolę | (AGC) Automatinis / mechaninis |
| Triukšmo mažinimas | 2D/3D DNR |
| Investicijų grąža (ROI) | Dominantis regionas |
| Rūko šalinimas | Skaitmeninis |
| Vaizdo pasukimas | Veidrodis, apverčiamas 0°/90°/180°/270° |
| Srautų skaičius | 2 |
| Rezoliucijos | 4M (2688 × 1520) (2560 × 1440) / 3M (2304 × 1296) / 2M (1920 × 1080) / 720P (1280 × 720) / D1 (720 × 576) / (640 × 360 () / 4 × C8 CIF (352 × 288) |
| Pagrindinis srautas | 2688×1520@25 kadrai per sekundę 2560×1440@25 kadrai per sekundę 2304×1296@30 kadrų per sekundę 1920×1080@30 kadrų per sekundę |
| Antrasis srautas | 1280×720@30 kadrų per sekundę 720×576@30 kadrų per sekundę 640×360@30 kadrų per sekundę 704×288@30 kadrų per sekundę 352×288@30 kadrų per sekundę |
| Bitų sparta | 128 Kbps~6144 Kbps |
| Vaizdo įrašų glaudinimas | H.265 / H.265+ / H.264 / MJPEG |
| Diena/naktis | ICR |
| Apšvietimo tipas | IR šviesos diodas |
| Apšvietiklis | 50 m |
| Mikrofonas | Taip |
| Garso glaudinimas | G.711A / G.711U |
| Sandėliavimas | NAS (NFS) |
| Atminties kortelės lizdas | „microSD“ 512 GB |
| Paslauga | Žiniatinklio paslauga, TVS BCS tvarkyklė („Windows“ / „Linux“ / „MAC“), mobilioji programėlė („iOS“, „Android“) |
| Judesio aptikimas | 4 |
| Privatumo kaukės | 4 |
| Tinklas | RJ-45 10/100 Mbps |
| Suderinamumas | ONVIF (S/G/T) |
| Protokolai | IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, HTTPS, SMTP, QoS, SSL/TLS, 802.1x, SNMP |
| Saugumas | Slaptažodžio apsauga, stiprus slaptažodis, HTTPS šifravimas, eksporto operacijų žurnalai, pagrindinis ir santraukos autentifikavimas RTSP, santraukos autentifikavimas HTTP, TLS 1.2, WSSE, santraukos autentifikavimas ONVIF |
| Maitinimo šaltinio tipas | 12 V nuolatinės srovės / PoE (802.3af) |
| Energijos suvartojimas | maks. 5,6 W |
| Korpuso spalva | Balta |
| IP sandarumo klasė | IP67 |
| Apsauga nuo viršįtampių | 4 kV |
| Darbo sąlygos | -30°C~+60°C maks. 95% RH |
| Matmenys | 190 × 73 × 71 mm |
| Svarstyklės | 0,45 kg |
| Byla | Metalas |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …