Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Rezoliucija : |
2704 x 1950 - 5
Mpx
,
2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p |
| Jutiklis : | 1/2.5 " Progressive Scan CMOS |
| Objektyvas : | 3.6 mm, F1.2 |
| Matymo kampas : |
|
| IR apšviestuvo aprėptis : | 30 m |
| IR apšviestuvo galios reguliavimas : | Automatinis |
| Video išvestis : | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS , 1 Vpp / 75 Ω |
| OSD ekrano meniu : | OSD meniu prieinamas BCS-XVR registratoriuje |
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC / 420 mA |
| Galios suvartojimas : | < 5 W |
| Korpusas : | Dome, Metalinė |
| Spalva : | Grafitas |
| Sandarumo klasė : | IP66 |
| Mechaninės apsaugos klasė : |
|
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.3 kg |
| Matmenys : | Ø 80 x 94 mm |
| Gamintojas / Markė : | BCS |
| Garantija : | 3 metai |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …