Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : | IP |
| Rezoliucija : |
3840 x 2160 - 8.3
Mpx
4K UHD
,
3072 x 2048 - 6 Mpx , 3072 x 1728 - 5.3 Mpx , 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2880 x 1620 - 4.7 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2048 x 1536 - 3 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Jutiklis : | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Objektyvas : | 2.7 ... 13.5 mm @ F1.5 - Motozoom |
| Matymo kampas : | 113 ° ... 31 ° |
| IR apšviestuvo aprėptis : | 40 m |
| Atminties kortelės lizdas : | Micro SD kortelių iki 256GB palaikymas (galimas lokalinis įrašymas) |
| Vaizdo glaudinimo metodas : | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 1 / 1 |
| Audio : |
|
| Pagrindinio srauto perdavimo greitis : | 25 kps @ 8.3 Mpx |
| Sąsaja : | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| WEB Server : | Integruotas |
| Maks. on-line vartotojų skaičius : | 20 |
| ONVIF : |
|
| Pažangi vaizdo analizė : |
|
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Portas: 37777 arba prieiga per debesį
|
| Numatytas adresas IP : | 192.168.1.108 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Prieigos portas per www : | 80, 37777 |
| Prieigos portas per programą į PC : | 37777 |
| Prieigos portas per mobiliąją programą : | 37777 |
| ONVIF portas : | 80 |
| RTSP URL : |
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype;=0 - Pagrindinis srautas
rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype;=1 - Pagalbinis srautas |
| Maitinimas : |
|
| Galios suvartojimas : | max. 7.3 W |
| Korpusas : | Dome - Metalinė |
| Spalva : | Balta |
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Mechaninės apsaugos klasė : | IK10 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Svoris : | 0.51 kg |
| Matmenys : | Ø 122 x 93 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | lenkų, anglų |
| Gamintojas / Markė : | BCS Line |
| Garantija : | 3 metai |
Vasara – atostogų metas. Nesvarbu, ar keliaujate į užsienį, ar tik aplankote draugus ir šeimą kitame Lietuvos mieste, natūralu nerimauti dėl savo namų saugumo. Laimei, „Reolink“ namų stebėjimo įranga gali padėti jums atsipalaiduoti. Varlė.lt specialistai šiame straipsnyje pateikė keletą …
Monitoringas
Jeigu fiziškai negalite stebėti namo, biuro ar poilsiui nuomojamos nuosavybės, geriausias dalykas, kokį galite padaryti – yra įsigyti modernią skaitmeninę vaizdo kamerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog įrašinės vaizdą. Greičiausiai norėsite kameros, kuri galės realiu laiku perduoti vaizdą …