Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m ilgio pilkas Cat.7 tinklo kabelis su RJ45 Male Cat.6A jungtimis. Palaiko juostos plotį iki 600MHz ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5m RJ45 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.7 |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas juostos plotis | 600MHz |
| Nominalus slopinimas | 51.4dB/100m @600MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 78mm (3.07in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male Cat.6A |
| Jungtis B | RJ45 Male Cat.6A |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |