Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
1.5 m Cat.8.1 S/FTP LSZH kabelis turi RJ45 male jungtis, palaiko 2000MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario su 26AWG skerspjūviu. Kabelis yra pilkas, apvalus, o jo apvalkalo skersmuo yra 7.5 mm, tinkamas veikimo temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5 m Cat.8.1 S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 pėdos) |
| Standartas | Cat.8.1 |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Apvalus |
| Apvalkalo skersmuo | 7.5 mm (0.30 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Vairo medžiaga | Grynas varis |
| Vairo skersmuo | 26AWG |
| Šarvas | AL Folija |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 2000MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/30m @2000MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad išvengtumėte pavojų. | |