Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2m Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario. Jis turi minimalų lenkimo spindulį 72mm ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Geltona |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
| Laido storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Saugojimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |