Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su RJ45 jungtimis palaiko juostos plotį iki 500MHz. Pagamintas iš varinių laidininkų ir turi minimalų lenkimo spindulį 72mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH kabelis |
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Geltona |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pino konstrukcija | Žalvaris |
| Pino danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Kabelio konstrukcija |
|
| Dangos medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Dangos skersmuo | 6.0mm (0.24in) |
Saugumo įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |