Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m Cat.6A S/FTP tinklo kabelis su pilku TPE apvalkalu palaiko pralaidumą iki 500MHz. Jame yra RJ45 male jungtys, variniai laidininkai ir 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | TPE |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis + aliuminio folija |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C |
Papildoma informacija |
|
| Pakuotės tipas | 100% GRS perdirbtas polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65, GRS |