Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1.5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko pralaidumą iki 500MHz. Pagamintas iš vario su pilku LSZH apvalkalu, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5 m (4.92 ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio pynė |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3mm (0.46 x 0.85 x 0.33in) |