Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis turi RJ45 male jungtis, 500MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario su pilku LSZH apvalkalu. Veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3m (0.98ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugymo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3mm (0.46 x 0.85 x 0.33in) |
Įvairūs |
|
| Pakuotės tipas | Poli maišas |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |