Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1 m Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, jo apvalkalo skersmuo yra 6.0mm, o jis tinkamas naudoti esant temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH tinklo saugumo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1 m (3.28 pėd.) |
| Spalva | Pilkas |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
Papildoma informacija |
|
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Jungties matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 in) |
| Pakuotės tipas | Poli maišelis |