Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 250MHz pralaidumą. Kabelis pagamintas iš vario, aptrauktas PVC ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 30 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 30 m |
| Jungties tipas | RJ45 Male |
| Pralaidumas | 250MHz |
| Šerdies medžiaga | Varis |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Šerdies storis | 24AWG |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8 mm |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 69 mm |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |