Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
30 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 250MHz pralaidumą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Kategorija | Cat.6 U/UTP |
| Ilgis | 30 m (98.43 pėdos) |
| Spalva | Balta |
| Jungties tipas | RJ45 Male |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Papildoma informacija |
|
| Dangos medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Variniai lydiniai |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Jungties matmenys | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |