Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su oranžiniu PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis. Palaiko pralaidumą iki 250MHz ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5m Cat.6 U/UTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5m (16.44 pėdų) |
| Spalva | Oranžinė |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8mm (0.23in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Vario |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |