Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
5 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario. Kabelis turi PVC apvalkalą, veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C ir suteikiama 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 5 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 5 m |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 U/UTP |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varis lydinys |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |