Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
20 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu palaiko 250MHz pralaidumą ir turi RJ45 male jungtis abiejuose galuose. Kabelis pagamintas iš vario, 24AWG storio ir veikia temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 20 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 20 m (65.62 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8 mm (0.23 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidų medžiaga | Varis |
| Laidų storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69 mm (2.72 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Kontaktų konstrukcija | Varinė lydinys |
| Kontaktų padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3 mm (0.46x0.90x0.33 colio) |