Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
20 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su geltonu PVC apvalkalu palaiko juostos plotį iki 250MHz ir turi RJ45 male jungtis abiejuose galuose. Kabelis pagamintas iš vario, 24AWG skersmens ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 20 m (65.62 pėdų) |
| Spalva | Geltona |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Šerdelės medžiaga | Varis |
| Šerdelės skersmuo | 24AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |