Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
20 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su mėlynu PVC apvalkalu palaiko 250MHz juostos plotį ir turi auksu padengtas RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš vario su 24AWG skersmens ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 20 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 20 m (65.62ft) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko skersmuo | 24AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinė lydinys |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3mm (0.46 x 0.90 x 0.33in) |
Saugaus naudojimo įspėjimas |
|
| Naudokite produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |