Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz pralaidumą ir pagamintas iš vario. Jis turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūrų intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 7.5m Cat.6 U/UTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 7.5m |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 U/UTP |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinio |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Jungties matmenys | 11.6 x 22.8 x 8.3mm |