Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko juostos plotį iki 500MHz ir pagamintas iš vario, su apvalkalo skersmeniu 6.0mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Ilgis | 7.5m (24.61ft) |
| Spalva | Mėlyna |
| Tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio tinklelis |
Specifikacijos |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 72mm (2.84in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |