Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m ilgio Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su baltu PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko juostos plotį iki 250MHz ir veikia esant temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 7.5 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 7.5 m (24.61 pėdų) |
| Spalva | Balta |
| Tipas | Cat.6 U/UTP |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 24AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C |
| Saugymo temperatūra | -20°C iki 75°C |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69mm (2.72in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin padengimas | Auksu padengtas |
| Jungties matmenys | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH |