Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
7.5 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH kabelis su geltonu apvalkalu ir RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko pralaidumą iki 500MHz ir pagamintas iš vario, minimalus lenkimo spindulys yra 72 mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP LSZH Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 7.5 m (24.61 pėdų) |
| Spalva | Geltona |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Šarvas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 colių) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3 mm (0.46x0.85x0.33 colių) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |