Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
Cat.6 S/FTP kabelis, 20 m ilgio, su geltonu PVC apvalkalu. Jame yra RJ45 male jungtys, palaiko 250MHz pralaidumą ir turi 10 metų garantiją.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | Cat.6 S/FTP kabelis |
| Ilgis | 20 m |
| Spalva | Geltona |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
Specifikacijos |
|
| Jungties tipas | RJ45 Male |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Darbo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Laidumo medžiaga | Varis |
| Laido storis | 27AWG |
| Apsauga | Aliuminio pynė |
| Apvalkalo skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
Papildoma informacija |
|
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pin danga | Auksu dengta |
| Jungties matmenys | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |
TOP susijusios paieškos