Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
10 m ilgio Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 250MHz juostos plotį. Pagamintas iš vario, su 26AWG skerspjūviu, veikia temperatūros intervale nuo -25°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 10m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 10m (32.81ft) |
| Spalva | Žalia |
| Tipas | Cat.6 |
| Apsaugos skersmuo | 6.2mm (0.24in) |
| Apsaugos medžiaga | LSZH |
| Laido medžiaga | Varis |
| Laido skersmuo | 26AWG |
| Šarvas | Aliuminis / Poliesteris |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalinė slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
| Veikimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 21.5 x 8.3mm (0.46 x 0.85 x 0.33in) |