Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1,5 m ilgio Cat.6 S/FTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko 250 MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, turi PVC apvalkalą ir nominalų slopinimą 32,8 dB/100 m esant 250 MHz.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1.5m Cat.6 S/FTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1.5m (4.92ft) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 28AWG |
| Ekranavimas | Aliuminio tinklelis |
| Palaikomas pralaidumas | 250MHz |
| Nominalioji atenuacija | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 74mm (2.91in) |
| Darbo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C - 75°C (-4°F - 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3mm (0.46x0.90x0.33in) |