Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
1m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis su RJ45 male jungtimis palaiko 100MHz juostos plotį ir pagamintas iš CCA laidininkų. Kabelis yra pilkas, turi PVC apvalkalą ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 1m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 1m (3.28ft) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | CCA |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
| Pakuotės tipas | Kartoninė dėžė |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų našumą. | |