Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
50 m ilgio Cat.6A S/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį. Pagamintas iš vario, su apvalkalo skersmeniu 6.0 mm, veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | Cat.6A S/FTP |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 50 m (165.68 pėdų) |
| Spalva | Pilkas |
| Apvalkalo skersmuo | 6.0 mm (0.24 colio) |
| Vielos storis | 27AWG |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimali lenkimo spindulys | 72 mm (2.84 colio) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Jungties korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pino konstrukcija | Žalvaris |
| Pino danga | Auksu padengtas |
| Šarvavimas | Aliuminio tinklelis |