Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
20 m ilgio Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis geltonos spalvos su RJ45 male jungtimis abiejuose galuose. Palaiko 250MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario su 26AWG laidininku.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 20m Cat.6 S/FTP LSZH tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 20m (66.27ft) |
| Spalva | Geltona |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 38.3dB/100m @250MHz |
| Darbo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -25°C iki 60°C (-43°F iki 140°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 18.6mm (0.74in) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungčių danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x21.5x8.3mm (0.46x0.85x0.33in) |
Įvairūs |
|
| Pakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL |