Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Digitus |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross weight | 67.50 kg |
| Gross width (mm) | 320.00 mm |
| Net weight | 67.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Producer | Digitus |
| Palette Qty | 15 dalių |
| Kabelio ilgis | 100 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DK-1741-VH-1-OD |
| Gamintojo prekės serija | Outdoor Installation Cable |
| Spalva | Black/Purple |
| Kitos savybės | 1200 MHz transmission frequency; Permanent link certified; PoE Power over Ethernet support |
| Warranty | 24 mėn. |