Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Gross depth (mm) | 260.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross weight | 5.054 kg |
| Gross width (mm) | 260.00 mm |
| Net weight | 5.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 43.20 g |
| Plastic (No PET) | 10.80 g |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Goobay |
| Palette Qty | 98 dalių |
| Tare weight (kg) | 0.054 kg |
| Gamintojo prekės serija | Outdoor Network Cable |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Cable length: 100 m |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CAT 6 U/UTP |
| Kabelio tipas | AWG 24/1 |
| Warranty | 24 mėn. |