Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.5 m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 100MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario. Jis turi PVC apvalkalą, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C ir suteikiama 10 metų garantija.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.5 m Cat.5e F/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5 m (1.64 pėdos) |
| Spalva | Juoda |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Laidininko storis | 26AWG |
| Apsauga | Aliuminio folija |
| Palaikomas juostos plotis | 100MHz |
| Nominalus slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36 colių) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, UL, Kalifornijos pasiūlymas 65 |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |