Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Alantec PK-U5-1 patching panelis yra 1U rack tipo įrenginys, turintis 24 Gigabit Ethernet prievadus, skirtas efektyviam tinklo valdymui.
Dizainas |
|
|---|---|
| Rack talpa | 1U |
| Medžiaga | Plienas |
| Montavimas | Rack montavimas |
| Produkto spalva | Juoda |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 50 mm |
| Aukštis | 44 mm |
| Plotis | 483 mm |
Tinklas |
|
| Prievadų skaičius | 24 |
| Ethernet sąsajos tipas | Gigabit Ethernet |
| Palydovaujami kabelių tipai | Cat5e |
| AWG laido dydis | 22/26 |
| Jungtis | RJ-45 |