Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
3m Cat.5e U/UTP tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis abiejuose galuose ir palaiko 100MHz juostos plotį. Kabelis pagamintas iš vario, su PVC apvalkalu, veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 3m Cat.5e U/UTP Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Pino Konstrukcija | Varinės lydinys |
| Pino Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6 x 22.8 x 8.3 mm (0.46 x 0.90 x 0.33 in) |
| Kabelio Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.5e |
| Apvalkalo Skersmuo | 4.8 mm (0.19 in) |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laido Medžiaga | Varis |
| Laido Storis | 26AWG |
| Palaikomas Juostos Plotis | 100MHz |
| Nominalus Slopinimas | 24dB/100m @100MHz |
| Minimali Sukimo Spindulys | 57mm (2.24 in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo Temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |