Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 x LC Male ir 2 x SC Male jungtys, 10m ilgio, su singlemode 9/125µm pluoštu. Kabelis turi 3mm OD, LS0H dizainą ir yra atsparus elektriniam ir elektromagnetiniam trikdžiams (EMI).
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Pluoštinis Kabelis |
| Modelis | LC/SC, 10m 9/125µm, Singlemode |
Specifikacijos |
|
| Jungties Tipas | 2 x LC Male ir 2 x SC Male |
| Pluošto Tipas | Singlemode 9/125µm |
| Kabelio Ilgis | 10m |
| Kabelio Skersmuo | 3mm |
| Medžiaga | LS0H |
Techniniai Duomenys |
|
| Trikdžių Atsparumas | Elektriniai ir elektromagnetiniai trikdžiai (EMI) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui. | |