Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 31 - 04:56:42.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
| Gamintojas | Goobay |
| Garantija | 12 mėn. |
| Bendras svoris | 0,114 kg |
| Grynasis svoris | 0,106 kg |
| Gaminio spalva | Pilka |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | CAT 5e jungiamasis kabelis, F/UTP |
| Kabelio ilgis | 5 m |
| Kitos savybės | • ekranuotas LAN/tinklo kabelis tinklo komponentams prijungti su 2 RJ45 jungtimis • išorinis ekranas: folijos ekranavimas • su 3µ paauksuotais kontaktais • su ilgio nurodymu ant plono įtempimo mažinimo elemento • su apsauga nuo skląsčio • porų seka pagal EIA/TIA 568B |
| 2 jungčiai | RJ45 kištukas (8P8C) |
| 1 jungtis | RJ45 kištukas (8P8C) |
| Pakuotės kiekis | 1,00 dalių |
| Tūris (m3) | 0,0004875 m³ |
| Taros svoris (kg) | 0,008 kg |
| Bendras gylis (mm) | 130,00 mm |
| Bendras plotis (mm) | 125 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 30 mm |
| Tipas | 5E kategorija, F/UTP |
| PET | 3,00 g |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Ne |
| Popierius / kartonas | 5 g |
| Paletės kiekis | 3545 dalių |
| Prodiuseris | Goobay |