Televizorius Sencor Sharp | 40HF3265E | 40 | Smart TV | Google TV
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
  • Garantija (fiziniams asmenims) Garantija (fiziniams asmenims)
Atgal Pirmyn
ar
  • + 12 mėn. 21
  • + 24 mėn. 31 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 39
  • + 48 mėn. 49
add to cart Į krepšelį 202.89
Televizorius Sencor Sharp | 40HF3265E | 40 | Smart TV | Google TV kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 202.89
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
Sharp 40" (101cm) QLED Full HD Google TV
Televizorius Sencor Sharp | 40HF3265E | 40 | Smart TV | Google TV aprašymas - Prekės nuotrauka
  • Full HD „Google TV“™
  • QLED – platus spalvų spektras
  • HDR10 palaikymas (High Dynamic Range)
  • „Google Assistant“ valdymas balsu
  • „Google Cast“ funkcija
  • „Bluetooth®“ ryšys
Jums patinkantis turinys. Su „Google“ pagalba
Valdykite televizorių telefonu
Google Cast
HDR – High Dynamic Range
HEVC / H.265
HLG
Ekrano įstrižainė (cm) 101
Ekrano įstrižainė (coliais) 40
Energetinė klasė E
HDR palaikymas HDR10, HLG
Skiriamoji geba (HxV) 1920 × 1080
Atnaujinimo dažnis (Hz) 60
Logistinė informacija TV funkcijos I/O sistemos Jungtys ir kita
Įrenginio dydis: 892 × 509 × 84 mm Operacinė sistema: Google TV Antena: Taip Wi-Fi siųstuvo galia: 100 mW @ 2.412–2.472 GHz
Dėžės dydis: 990 × 570 × 118 mm USB muzika: MP3, AAC, M4A, OGG, WAV ir kt. USB: x2 RJ-45 (LAN): Taip
Bruto svoris: 6,9 kg USB nuotraukos: JPG, PNG, BMP, GIF HDMI-ARC: Taip / N/A 3,5 mm ausinių jungtis: Taip
Dydis su stovu: 892 × 555 × 213 mm Media transliavimas (DLNA): Taip Micro USB: Ne Pulto modelis: AN4512F-2UM-001
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-11-10
Pliusai: Puiki vaizdo kokybė Integruota Google TV platforma Modernus ir stilingas dizainas
Minusai: Garso kokybė galėtų būti geresnė
Specifikacija
  • Gamintojas Sencor
  • Modelis
    40HF3265E
  • Vesa Taip
  • Derintuvai DVB-C
  • Vesa (tipas) 200 x 200 mm
  • Tipas - spalva Juoda
  • Tipas – televizoriaus tipas Klasikinis televizorius
  • Savybės – įranga Garsiakalbiai
  • Ekranas – raiška 1920 x 1080 (Full HD)
  • Ekranas – technologija LED
  • Tipas – operacinė sistema Google TV
  • Garso - garsiakalbių veikimas 16W