TST AKUMULIATORIUS 12V/18AH-MWL
  • Varlė kodas 18316099
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas AS Baltic, UAB
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 7 has video
  • Varlė kodas 18316099
  • Liko tik: 5+ vnt.
Pardavėjas AS Baltic, UAB
Rekvizitai
rating 4.6
add to cart Į krepšelį 46.59
TST AKUMULIATORIUS 12V/18AH-MWL kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Neaptarnaujamas akumuliatorius AGM (Absorbent Glass Mat).
Akumuliatoriaus talpa : 18 Ah
Nominali įtampa : 12 V
Akumuliatoriaus krovimo srovė : max. 5.7 A
Akumuliatoriaus tipas : Neaptarnaujamas akumuliatorius AGM (Absorbent Glass Mat)
Akumuliatoriaus tarnavimo laikas : 10  ... 12 metų
Svoris : 5.52 kg
Matmenys : 182  x 78  x 161 mm
Garantija : 2 metai
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-11
Pliusai: Didelė talpa - 18AH 12V įtampa Patikimas ir ilgaamžis
Minusai: Gana sunkus
Specifikacija
  • Gamintojas TST
  • Modelis
    MWL 18-12
  • Produkto spalva pilka
  • Baterijų technologija Švino rūgštis
  • Baterijų skaičius įskaičiuotas 1 vnt.
  • Baterijos veikimo laikas 12 metų)
  • Prekės ženklas MPL POWER ELEKTRO
  • Jungiamojo sriegio tipo M5
  • Įkrovimo įtampa 14,4 - 15 V
  • Maksimali-iškrovimo-srovė 195 A
  • Baterijos talpa 18 Ak
  • Akumuliatoriaus įtampa 12 V
  • Maksimali įkrovimo srovė 5,7 A