Televizorius Philips The One 4K Ambilight 50PUS9010/12 | 50" | Titan OS
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 6 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Atgal Pirmyn
ar
  • + 12 mėn. 48
  • + 24 mėn. 74 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 95
  • + 48 mėn. 116
add to cart Į krepšelį 526.96
Televizorius Philips The One 4K Ambilight 50PUS9010/12 | 50" | Titan OS kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 526.96
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 18d., pirmadienį. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Atgal Pirmyn
Aprašymas
Tas, kurį norisi žiūrėti
  • 126 cm (50 in) „AMBILIGHT“ televizorius
  • 4K QLED. 144 Hz
  • „P5 Picture Engine“
  • „Dolby Vision“ ir „Dolby Atmos“
Televizorius Philips The One 4K Ambilight 50PUS9010/12 | 50
Vienintelis televizorius su integruotu apšvietimu nugaroje
Ryškus ir gyvybingas vaizdas su 4K QLED
Patikėsite tik pamatę, „Philips P5 Picture Engine“
Kino teatrui prilygstantys įspūdžiai su „Dolby“
DTS:X, užtikrinantis svaiginančią 3D garso patirtį
Perkelkite žaidimus į kitą lygį
Nuo konsolių pultelių mylėtojų iki ištikimiausių žaidimų mėgėjų – čia viskas susiję su itin greitai reaguojančiu žaidimu ir grafika be jokių trikdžių. Su VRR 144 Hz, HDMI 2.1, itin mažu atsilikimu ir „Freesync premium“ – viskas, kas reikalinga sklandžiam žaidimui. O su „Ambilight“ žaidimų režimu metas dar giliau pasinerti į veiksmą.
Lengvai raskite turinį su „Titan OS“
Lengvai prijunkite prie savo išmaniųjų namų tinklo
Visi dydžiai jūsų poreikiams
Kiekvienam žodžiui suteikite aiškumo naudodami vokalo stiprinimą
Europietiškas dizainas
Specifikacija:
Ambilight
Ambilight versija 3 pusių
Vaizdas / ekranas
Ekrano įstrižainė 50 col. / 126 cm
Ekrano tipas 4K Ultra HD QLED
Skiriamoji geba 3840 x 2160
Savasis atnaujinimo dažnis 144 Hz
Vaizdo variklis P5 Perfect Picture Engine
Ekrano įėjimo skiriamoji geba
Palaikomos raiškos 576p 50 Hz; 640x480 60 Hz; 720p 50/60 Hz; 1920x1080p iki 144 Hz; 2560x1440 iki 144 Hz; 3840x2160p iki 144 Hz
Derintuvas / imtuvas
Skaitmeninis TV DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Signalo stiprumo indikacija Taip
Teletekstas 1000 puslapių hipertekstas
HEVC palaikymas Taip
Smart TV
Programos Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, NFT programa, YouTube
Operacinė sistema TITAN OS
Vidinė atmintis 8 GB
Smart TV funkcijos
Interaktyvioji televizija HbbTV
Smart Home palaikymas Control4, MATTER, Apple Home
Žaidimų valdymo juosta Gamebar 2.0
TTS palaikymas Taip
Multimedija
Vaizdo formatų palaikymas AVI, MKV, HEVC, H.264, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9, H.265, AV1
Muzikos formatai MP3, WAV, AAC, FLAC
Subtitrai SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Nuotraukų formatai JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Garsas
Garso kanalai 2.0
Išvesties galia 40 W
Garsiakalbiai 4 x 10 W viso diapazono
Garso kodekai DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos
Garso variklis IntelliSound
Prijungimas
HDMI jungtys 4
USB jungtys 2
Belaidis ryšys Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.2, Apple AirPlay
HDMI ARC / eARC
https://www.philips.lt/c-p/50PUS9010_12/the-one-4k-ambilight-televizorius
Energija
SDR energinė klasė F
HDR energinė klasė G
Budėjimo režimo sąnaudos < 0,3 W
Matmenys ir svoris
Be stovo 1116 x 656 x 82 mm / 13,2 kg
Su stovu 1116 x 715 x 257 mm / 15,7 kg
Sieninis tvirtinimas 200 x 300 mm
Šaltinis.
INFORMACIJA APIE NAUJĄ ENERGIJOS SĄNAUDŲ ŽENKLINIMĄ ĮSIGALIOJUSĮ NUO 2021. KOVO MĖN.: SKAITYTI ČIA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-21
Pliusai: Aukštos kokybės 4K raiška Ambilight technologija Platus programų pasirinkimas
Minusai: Garso kokybė galėtų būti geresnė
Specifikacija
  • Gamintojas Philips
  • Modelio pavadinimas
    50PUS9010/12
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kaip veikia Ambilight foninis apšvietimas?
2. Kokią vaizdo kokybę užtikrina 4K QLED ekranas?
3. Ar šis TV tinka žaidimams?
Taip, jis puikiai tinka žaidimams. Įrenginyje yra HDMI 2.1, VRR ir 144 Hz atnaujinimo dažnis, užtikrinantys sklandų judesį. Mažas įvesties delsos laikas ir FreeSync Premium palaikymas pašalina pertrūkius, o specialus žaidimų režimas optimizuoja vaizdą ir garsą.
4. Ką suteikia Dolby Vision ir Atmos palaikymas?
5. Kaip veikia išmanioji TV platforma Titan OS?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 10:55:32
Patarimai
Blog nuotrauka
Dažnai perkama kartu
  • Išpardavimas Išpardavimas
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta
  • Įvertinimas 5.0 (52)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Namų kino sistema „Samsung HW-B650F/EN“ garso juosta kaina
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
  • Įvertinimas 5.0 (29)
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W kaina