Televizorius Philips LED Full HD 32PFS6000/12, 32", Wi-Fi, Smart TV
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 36 has video
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
Atgal Pirmyn
ar
Kiti variantai
Televizorius Philips LED Full HD 40PFS6000/12, 40", Wi-Fi, Smart TV
Televizorius Philips LED Full HD 40PFS6000/12, 40", Wi-Fi, Smart TV 196,48 Žiūrėti prekę
Atgal Pirmyn
  • + 12 mėn. 19
  • + 24 mėn. 27 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 35
  • + 48 mėn. 43
add to cart Į krepšelį 163.74
Televizorius Philips LED Full HD 32PFS6000/12, 32", Wi-Fi, Smart TV kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 163.74
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Mažas. Išmanus. Visiškai universalus.
  • „Pixel Plus HD“
  • HDR10 spalva ir kontrastas
  • „Dolby Audio“
Televizorius Philips LED Full HD 32PFS6000/12, 32
Mažas, išmanus ir universalus
Geresnis vaizdas su FHD
Spalvos ir kontrastas su HDR10 ir HLG
„Dolby Audio“ – ryškus ir aiškus garsas
Lengvai raskite turinį su „Titan OS“
Sklandžiai prisijunkite prie išmaniųjų namų tinklų
Kiekvienam žodžiui suteikite aiškumo naudodami vokalo stiprinimą
Europos vertybių dizainas
Raskite jūsų poreikius atitinkantį dydį
Specifikacija:
Vaizdas / ekranas
Ekrano įstrižainė (coliais) 32 in
Ekrano įstrižainė (centimetrais) 80 cm
Ekranas LED HD televizorius
Skiriamoji ekrano geba 1366 x 768p
Savasis atnaujinimo dažnis 60 Hz
Vaizdo variklis Pixel Plus HD
Ekrano įėjimo skiriamoji geba
Skiriamoji geba – atnaujinimo dažnis 576p – 50 Hz, 640 x 480 – 60 Hz, 720p – 50Hz/60Hz, 1366 x 768 – 60 Hz, 1920 x 1080p – 24/25/30/50/60 Hz
Derintuvas / imtuvas / siųstuvas
Skaitmeninis televizorius DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Signalo stiprumo indikacija Taip
Teletekstas 1000 puslapių hipertekstas
HEVC palaikymas Taip
Smart TV
Smart TV programos Netflix, HBO, BBC iPlayer, YouTube, Amazon Prime vaizdo įrašas, Disney+
Operacinė sistema (OS) TITAN OS
Atminties dydis (laikinoji) 8 GB
Smart TV funkcijos
Interaktyvioji televizija HbbTV
Balso asistentas Veikia su Alexa, veikia su Google Assistant
Smart Home patirtis Control4, MATTER
Multimedijos programos
Muzikos atkūrimo formatai MP3, WAV, AAC, FLAC
Subtitrų formatai SRT, SMI, SSA, SUB, ASS, TXT
Nuotraukų atkūrimo formatai JPEG, GIF, PNG, BMP, HEIF
Garsas
Garso kanalai 2.0 kanalas
Išvesties galia (RMS) 12 W
Garsiakalbių konfigūracija 2 x 6 W viso diapazono garsiakalbiai
Garso variklis Basic Sound Engine
Prijungimo galimybė
HDMI jungčių skaičius 3
HDMI funkcijos Garso grįžtamasis kanalas (ARC)
USB jungčių skaičius 2
Prijungimas be laidų Wi-Fi 802.11n, 2 x 2, vienguba juosta
HDCP 2.3 Taip, visose HDMI
HDMI ARC Taip, naudojant HDMI1
Palaikomos HDMI vaizdo funkcijos
HDR HLG, HDR10
ES energijos suvartojimo kortelė
EPREL registracijos numeriai 2227040
SDR energinė klasė E
Įjungto režimo SDR energijos poreikis 22 kWh/1000 h
HDR energinė klasė G
Įjungto režimo HDR energijos poreikis 36 kWh/1000 h
Elektros energijos suvartojimas išjungties režimu Netaikoma
Tinklo budėjimo režimas 2,0 W
Naudojama ekrano technologija LED LCD
Maitinimas
Elektros energija AC 100–240 V 50 / 60 Hz
Elektros energijos suvartojimas budėjimo režimu Mažiau nei 0,5 W
Priedai
Konstrukcija
Televizoriaus spalvos Plastikinis juodas žemas rėmelis
Stovo dizainas Plastikinis anglies pilkos spalvos muilo gabalėlio formos
Matmenys
Atstumas tarp stovų 630 mm
Sieninio kronšteino tvirtinimas 100 x 100 mm
Televizorius be stovo (P x A x G) 715 x 432 x 83 mm
Televizorius su stovu (P x A x G) 715 x 448 x 205 mm
Pakuotės dėžė (P x A x G) 790 x 500 x 123 mm
Televizoriaus svoris be stovo 3,45 kg
Televizoriaus svoris su stovu 3,5 kg
Svoris su pakuote 4,6 kg
Šaltinis.
INFORMACIJA APIE NAUJĄ ENERGIJOS SĄNAUDŲ ŽENKLINIMĄ ĮSIGALIOJUSĮ NUO 2021. KOVO MĖN.: SKAITYTI ČIA
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-10-26
Pliusai: Puiki vaizdo kokybė Integruota Smart TV funkcija Modernus ir elegantiškas dizainas
Minusai: Ribotas garso kokybės lygis
Specifikacija
  • Gamintojas Philips
  • Modelio pavadinimas
    32PFS6000/12
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Kokia vaizdo raiška ir kokybiškas šio televizoriaus vaizdas?
2. Ar šis išmanusis televizorius palaiko HDR turinį?
3. Kokią operacinę sistemą naudoja šis išmanusis TV?
4. Kokios garso galimybės yra šiame televizoriuje?
5. Ar šį televizorių galima valdyti balsu?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 17:15:56
Patarimai
Blog nuotrauka
Panašios prekės
Televizorius PHILIPS 32PHS6000/12 | 32" HD 60 Hz
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Televizorius PHILIPS 32PHS6000/12 | 32" HD 60 Hz kaina
Televizorius Philips 32PFS6900/12 | 32" | Smart TV | TITAN OS | FHD | Juodas
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Televizorius Philips 32PFS6900/12 | 32" | Smart TV | TITAN OS | FHD | Juodas kaina
Televizorius THOMSON 32" HD GOOGLE SMART TV
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Televizorius THOMSON 32" HD GOOGLE SMART TV kaina